* Zaloguj   * Zarejestruj   Portal

* FAQ    * Użytkownicy

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ulubiona restauracja.
PostNapisane: 12 lip 2018, o 20:50 

Hejka ostatnio byłam z koleżanką w restauracji Bubbles w naszej stolicy i wiecie co?Zostałyśmy sympatycznie ugoszczone. Obsługa potraktowała nas po przyjacielsku. Jedzenie przepyszne, znakomicie przygotowane przez szefa kuchni. Sądzę, że to nie ostatni raz odwiedziłam to miejsce. A wy byliście już kiedyś tam?

Tytuł: Re: Ulubiona restauracja.
PostNapisane: 31 lip 2018, o 21:49 

Odkąd zaczęłam przywiązywać większą wagę do swojego wyglądu i zdrowia, to stosuję ścisłą dietę dla swojego typu budowy ciała. Warto zaznaczyć, że wyróżnia się 3 typy budowy ektomorfik, mezomorfik oraz endomorfik. Wskazanie typu budowy ciała jest kluczowym elementem do rozpisania treningu na siłowni, a także odpowiednio dobranej diety. Myślę, że jest to na tyle ciekawy temat, że warto jest się nim nieco bardziej zainteresować. Tutaj https://www.budujmase.pl/diety/o-dietac ... rfika.html znajdziecie dietę dla ektomorfika.

PostNapisane: 1 sie 2018, o 08:41 

Właśnie chcę zorganizować dla męża randkę. Ostatnio on mnie zapraszał, zatem teraz moja kolej. Wybrałam już nawet restaurację, do której się z nim wybiorę. Znajomi opowiadali mi o magii pewnego miejsca, do którego koniecznie musimy zajrzeć w Warszawie. Jest to Restauracja Akademia. Można u nich zjeść romantyczną kolację we dwoje i delektować się niesamowitymi smakami bąbelków z całego świata.

PostNapisane: wczoraj, o 19:40 

Nie jestem zwolennikiem jadania w restauracjach. Uważam, że lepszym rozwiązaniem jest jadanie w domu - warto również zadbać o to, aby nasza dieta była zróżnicowana i bogata w pełnowartościowe produkty spożywcze. Natknąłem się ostatnio na ciekawy blog https://con-smak.pl/ w 100% poświęcony zdrowemu odżywianiu. Czy kiedykolwiek mieliście okazję na nim być?

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]