* Zaloguj   * Zarejestruj   Portal

* FAQ    * Użytkownicy

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dobry dietetyk Warszawa
PostNapisane: 26 cze 2018, o 22:55 

Znacie jakiegoś specjalistę dietetyka, który poradzi sobie z naprawę bardzo trudną osobą?

Tytuł: Re: Dobry dietetyk Warszawa
PostNapisane: 26 cze 2018, o 23:02 

Jeśli osoba nie chce zmienić swojego życia to obawiam się że nawet dobry dietetyk nie da sobie rady w takiej sytuacji. Oczywiście może porozmawiać i doradzić ale nikogo nie zmusi. Osobiście mogę Ci polecić w warszawiedobrego dietetyka z placówki DietetykVita Pani Elżbieta już nie jedną osobę naprowadziła na drogę zdrowego odżywiania także być może sobie poradzi.

PostNapisane: 31 lip 2018, o 13:58 

Jeżeli chodzi o dietetyka, to niestety nie jestem w stanie pomóc. Natomiast ze swojej strony mogę polecić wam artykuł, który mnie samą bardzo zaciekawił. Mianowicie jest to ten artykuł http://dzisiajplecy.pl/na-czym-tak-napr ... dzywianie/ na temat zdrowego odżywiania. Informacje w nim zawarte są nie tylko bardzo rzetelne, ale przede wszystkim bardzo przydatne i uważam, że warto jest się do nich zastosować. Przede wszystkim zdrowa dieta to regularne jedzenie.

PostNapisane: wczoraj, o 20:13 

Jeśli naprawdę zależy Ci na tym, aby schudnąć, a masz obawy przed tym, że sam nie zdołasz rady trzymać diety, zdecyduj się na stosowanie diety pudełkowej. Jedną z firm, która specjalizuje się w tego typu cateringu jest https://masterdieta.pl/miasta/wroclaw - myślę, że powinieneś skorzystać z jej usług...

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]