* Zaloguj   * Zarejestruj   Portal

* FAQ    * Użytkownicy

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czy warto zdecydować się na kominek?
PostNapisane: 29 kwi 2018, o 23:00 

Tak jak w tytule. Czy warto zdecydować się na kominek? Natrafiłem na http://ignif.com/ w którym można kupić zarówno kasety kominkowe, jak i wkłady, czy drzwiczki. Jest w nim wszystko, co niezbędne do zamontowania kominka, a że zawsze o nim marzyłem, bardzo prawdopodobne, że się na niego zdecyduję...

Tytuł: Re: Czy warto zdecydować się na kominek?
PostNapisane: 18 cze 2018, o 09:58 

Jasne, że tak! Ja długo zwlekałam z decyzją o kominku i szczerze żałuję, że tak długo. Naprawdę dobrze się spisuje. Tylko muszę pomyśleć o nowej zabudowie.. Tak się zastanawiam nad piaskowcem od http://piasmar.com/kominki-z-piaskowca . Słyszałam, że wiele osób poleca piaskowca pod wieloma względami. Co myślicie?

PostNapisane: 18 cze 2018, o 23:25 

Jeśli ktoś lubi i ma taką możliwość to jak najbardziej. Ja mieszkałam z rodzicami w bloku. Moim marzeniem zawsze było mieć domek, chociaż mały ogródek i właśnie kominek. Zawsze podobały mi się sceny w filmach, jak ktoś siedział przy nim z książką, kubkiem kawy i sama chciałam tak mieć. Domek jest, ogród to już na przyszły rok zostawiam ale kominek musi być i jest :) Do jego wykończenia wybraliśmy z mężem płytki Piano z firmy joniec. Wyszło bardzo ładnie i estetycznie. Zawsze tak jest, jak się wybierze coś porządnego. Już nie raz się przekonałam.

PostNapisane: 19 cze 2018, o 12:34 

Taka budowa kominka to bardzo poważna sprawa. Jak za dobrze sie na tym nie znasz to może lepiej jak postawisz na pomoc jakiegoś fachowca. A jak już bardzo chcesz to zrobić sam to na pewno przydadzą Ci sie jakieś porady budowlane. W ten sposób na pewno łatwiej Ci będzię zbudować ten kominek. Trzymam za Ciebie kciuki.

PostNapisane: 31 lip 2018, o 11:43 

Też tak uważam. Przy budowie kominka trzeba zachować szczególną ostrożność. Zła konstrukcja, złe materiały - to wszystko może być potencjalnie niebezpieczne dla zdrowia i życia. Więc lepiej fachowa firma. Nie wiem skąd jesteś, ale tutaj https://sloninka.pl/ masz firmę z Wrocławia - kominki Słoninka, która stawia bardzo ładne kominki.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]